Wytwarzanie oprogramowania - tworzymy oprogramowanie dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów

SilenceOntheWire jest polską firmą, specjalizującą się w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego, tworzoną przez zespół wysoce wykwalifikowanych oraz doświadczonych ekspertów z wieloletnią praktyką w zakresie analizy, planowania, implementacji, administracji oraz wsparcia technicznego z zakresu IT Security. Łącząc pasję, zaangażowanie i profesjonalizm oraz bazując na popartej doświadczeniem wiedzy doradzamy, projektujemy, wdrażamy i wspieramy w utrzymaniu aplikacje oraz systemy naszych klientów.

Od idei i strategii po całodobową konserwację zapewniamy kompleksową obsługę pełnego cyklu życiowego Waszego oprogramowania. Udało nam się zebrać zespół projektantów, badaczy, inżynierów i futurystów, którzy mogą pomóc Ci przekształcić Twój pomysł w produkt cyfrowy.

Walidacja

W przypadku gospodarki cyfrowej szybkość wejścia na rynek ma naprawdę kluczowe znaczenie. Doświadczeni przedsiębiorcy pragną przekształcać swoje pomysły w cyfrowe produkty w rekordowo szybkim czasie. Jednocześnie skompletowanie zasobów niezbędnych do stworzenia projektów cyfrowych w ambitnie wyznaczonych terminach wydaje się ryzykowne. Doświadczeni inżynierowie oraz eksperci od projektowania usług pomogą zrozumieć Wam możliwości rynkowe produktów, odkryć prawdziwe motywacje klientów i zweryfikować kierunek rozwoju Waszych projektów zanim zostanie dokonana inwestycja.

Projektowanie

Specjalizujemy się w projektowaniu zintegrowanym na odczucia ludzkie, co pozwala nam tworzyć niesamowite doświadczenia użytkownika. Czerpiąc z naszego doświadczenia w projektowaniu usług, tworzymy doświadczenia użytkowników, które wpływają na lojalność klientów.

Nasi wysoko wykwalifikowani w projektowaniu nowych produktów i usług cyfrowych pomogą stworzyć zupełnie nowe usługi lub przeprojektować istniejące. Dzięki dużemu doświadczeniu w przekształcaniu starszych produktów w wydajne nowoczesne aplikacje, nasz zespół jest w stanie zapewnić Twojemu produktowi przewagę konkurencyjną, której potrzebuje, aby osiągnąć sukces na rynku.

Rozwój

Należy pamiętać, że Leonardo DaVinci nie stworzył Mony Lisy od razu i z pełną wiedzą, w jaki sposób Mona Lisa będzie wyglądać. Leonardo DaVinci stworzył swój obraz w kilku iteracjach. Nasz proces rozwoju oprogramowania przyjmuje to samo podejście do aplikacji, który obejmuje cykl budowy, pomiaru, uczenia się oraz ulepszania. Zawsze staramy się pracować jako część Twojego zespołu, aby zmaksymalizować naszą wydajność, zminimalizować ryzyko oraz zwiększać prędkość wprowadzania projektów na rynek.

Takie podejście pozwala nam budować funkcjonalne, skalowalne systemy zarówno po stronie front-endu jak i back-endu. Nasi programiści używają najnowszych technologii w projektach IoT, wirtualnej i poszerzonej rzeczywistości, blockchain, sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Aby badać najnowsze technologie powołaliśmy SilenceLab, a więc niezależnie od tego, czy chcesz, abyśmy w pełni realizowali proces tworzenia oprogramowania, czy też chcesz zwiększyć swoje wewnętrzne możliwości programistyczne, to nasza firma może Ci w tym pomóc.

Utrzymanie

Nasz zespół wspiera Twój produkt także po uruchomieniu. Nasza usługa DevOps zapewnia stabilne, bezpieczne wprowadzanie nowych wersji oraz aktualizacji nowych funkcji. Nasz zespół wsparcia aplikacji działa w trybie 24x7, aby zapewnić odpowiednie wsparcie oraz działanie systemów i aplikacji.

DevOps zapewnia błyskawiczne dostarczanie aplikacji i potężną wydajność aplikacji, dzięki ciągłemu monitorowaniu, wskaźnikom wydajności i integracji systemowej. Krótko mówiąc, łączymy szybkość z funkcjonalnością, aby zapewniać bezproblemową obsługę naszych klientów.

Bezpieczeństwo

Nasza firma zobowiązuje się do utrzymania ciągłego, wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Osadzamy elementy bezpieczeństwa na każdym etapie cyklu życia usług cyfrowych. Projekt i architektura każdego z systemów zostają ulepszone, aby sprostać wymogom bezpieczeństwa i zgodności. Należy pamiętać, że bezpieczne praktyki programistyczne podnoszą jakość kodu. Zautomatyzowane testy regresji, statyczna analiza kodu i skanowanie podatności w celu wyszukiwania nowych zagrożeń pozwala na zapewnienie ciągłego bezpieczeństwa oraz doskonalenie oprogramowania poprzez rozwój i konserwację. Nasze centrum bezpieczeństwa ma niezrównane doświadczenie w ocenie ryzyka bezpieczeństwa oraz projektowaniu bezpiecznych rozwiązań programistycznych.

Usługi programistyczne w języku Java

SilenceOntheWire jest firmą rozwijającą oprogramowanie Java z rozległym doświadczeniem w budowaniu solidnych i bezpiecznych aplikacji na komputery oraz aplikacji internetowych dla szerokiej gamy firm i branż.

Po prostu pokaż nam swoją wizję, a my przekształcimy ją w genialne oprogramowanie, wykorzystując całą moc technologii.

Pracując z naszą firmą odnajdziesz pełen zestaw usług programistycznych w języku Java w jednym miejscu. Lata doświadczeń i dziesiątki zakończonych projektów pozwalają nam stworzyć wszystko, zaczynając od prostych MVP dla startupów i kończąc na złożonych automatach biznesowych. Tworzymy niestandardowe aplikacje i rozwiązania dla przedsiębiorstw, które są dopasowane do biznesów każdej wielkości.

Nasze technologie

Jako profesjonalna firma, zajmująca się tworzeniem aplikacji w języku Java, uwielbiamy ten język oraz technologie, które mu towarzyszą. Używamy Javy, ponieważ ma wysoką wydajność, zapewnia bezpieczeństwo, posiada świetną społeczność oraz rozbudowane IDE i ogromną liczbę frameworków i bibliotek. Ale przede wszystkim uwielbiamy wszystkie funkcje zaimplementowane w tym języku, ponieważ dają nam one potężne narzędzia do osiągania naszego głównego celu – przekraczania oczekiwań naszych klientów.

Co robimy

Technologia, której używamy, zapewnia nam skalowalny, bezpieczny i elastyczny sposób tworzenia branżowych rozwiązań dla handlu elektronicznego, finansów, opieki zdrowotnej, ubezpieczeń, marketingu i telekomunikacji. Jako doświadczona firma, tworząca oprogramowanie w języku Java, zgromadziliśmy wiedzę techniczną, potrzebną do stworzenia dynamicznych i rozległych rozwiązań dla Twojej firmy. SilenceOntheWire oferuje usługi badawcze i rozwojowe oraz dostarcza niezawodne produkty, zorientowane na wyniki.

Rozwiązania klasy Enterprise

Tworzymy zindywidualizowaną aplikację dla przedsiębiorstw, w tym między innymi zarządzanie zasobami, automatyzację procesów biznesowych, zarządzanie i optymalizację. Java EE to doskonale narzędzie do rozwiązywania skomplikowanych problemów biznesowych.

Tworzenie stron internetowych

SilenceOntheWire jest firmą, która posiada doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych aplikacji internetowych, w tym SaaS lub PaaS, które moją podobną lub głębszą funkcjonalność niż aplikacje desktopowe i są przyjemne w użyciu dzięki zastosowaniu płynnego interfejsu.

Jak wykorzystujemy Javę

Nasze usługi programistyczne, związane z językiem Java, koncentrują się na osiągnięciu najlepszego możliwego wyniku w wielu branżach i domenach technologicznych. Niezależnie od tego, czy chodzi o automatyzację procesów biznesowych, czy o platformę blockchain, współpracując z naszą firmą mogą Państwo mieć pewność, że wykorzystamy nasze możliwości w ten sposób, aby Państwa projekt został pomyślnie zrealizowany.

Zespoły dedykowane w naszej firmie

Praca z naszym dedykowanym zespołem to idealna opcja dla długoterminowych i krótkoterminowych projektów, wymagających zaawansowanej wiedzy i pełnej kontroli nad procesem. Najważniejszymi korzyściami biznesowym są:

  • Niższe koszty - nasi programiści posiadają ogromne doświadczenie w budowaniu projektów, a więc potrzebują mniej czasu na wypuszczenie projektu gotowego na rynek.
  • Elastyczne zarządzanie i przejrzyste raportowanie - nie mamy żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o narzędzia programistyczne i zarządzania projektami, z których może korzystać zespół.
  • Pełna kontrola - masz pełną kontrolę nad naszymi dedykowanymi zasobami i możesz polegać na nas w sytuacjach, kiedy potrzebujesz naszej pomocy.
  • Duży zespół - zawierający doświadczonych i wykwalifikowanych programistów na poziomie Seniora.
  • Regulowane godziny pracy - bez względu na to, w której części świata się aktualnie znajdujesz, dostosujemy do Ciebie godziny pracy i zapewnimy efektywną współpracę.
  • Bogata wiedza techniczna - gwarantujemy, że nasz zespół wie, jak osiągać swoje cele i rozwiązywać najbardziej złożone wyzwania techniczne.
  • Dojrzałe procesy - ugruntowany model cyklu życia oprogramowania, DevOps, ciągła dostawa, zarządzanie projektem oraz komunikacja.
  • Zero czasu i kosztów poświęconych na rekrutację - obsadzamy Twój zespół przez inżynierów z naszej puli talentów.

SilenceOntheWire odpowiada na niesamowite pytanie: jak zapobiegać atakom hakerskim?

Szybko i sprawnie rozwiązuj incydenty bezpieczeństwa w Twojej organizacji.