Testy responsywności - czy Twoja aplikacja poprawnie wyświetla się na wszystkich telefonach?

SilenceOntheWire jest polską firmą, specjalizującą się w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego, tworzoną przez zespół wysoce wykwalifikowanych oraz doświadczonych ekspertów z wieloletnią praktyką w zakresie analizy, planowania, implementacji, administracji oraz wsparcia technicznego z zakresu IT Security. Łącząc pasję, zaangażowanie i profesjonalizm oraz bazując na popartej doświadczeniem wiedzy doradzamy, projektujemy, wdrażamy i wspieramy w utrzymaniu aplikacje oraz systemy naszych klientów.

7 na 10 dorosłych osób używa smartfonów. Wskazuje to, że ludzie stali się bardziej zaawansowani technologicznie niż kiedykolwiek wcześniej i jest to wystarczający powód, aby zrozumieć znaczenie inwestowania w responsywne projekty stron internetowych. Jeśli Twoja strona internetowa wygląda oraz działa prawidłowo na smartfonach lub innych urządzeniach to wtedy można pomyśleć o wielu potencjalnych klientach, którzy mogą wygenerować olbrzymi ruch na Twojej stronie internetowej za pomocą urządzeń mobilnych. Nawet światowy gigant Google zaleca responsywne projektowanie stron internetowych w celu osiągnięcia sukcesów biznesowych.

Czy jesteście pewni, że w czasie, kiedy strony responsywne stają się standardem w branży, to właśnie Wasz projekt strony internetowej jest najlepszy? Oferujemy testy responsywności stron internetowych, aby upewnić Cię, że Twój projekt jest funkcjonalny i spełnia wymagania użytkowników w zakresie wydajności na wielu platformach.

Czy strony internetowe przyjazne dla urządzeń mobilnych stają się standardem w branży, czy zapewniacie, że wasz projekt strony internetowej jest najlepszy? SilenceOntheWire oferuje testy responsywne w zakresie projektowania stron internetowych, aby zapewnić, że Twój produkt jest funkcjonalny i spełnia jego wymagania w zakresie wydajności na wielu platformach.

Testy penetracyjne są standardowym narzędziem oceny ryzyka i bezpieczeństwa systemów informatycznych. Pozwalają symulować środowiska oraz scenariusze, aby zidentyfikować możliwe luki i zagrożenia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich praktyk i narzędzi organizacje mogą skutecznie obniżyć szansę na przeprowadzenie ewentualnego skutecznego ataku złośliwego użytkownika na dowolną warstwę komunikacją, na przykład aplikację, sprzęt lub sieć. Tak naprawdę testy penetracyjne powinny być teraz obowiązkowe w każdej firmie.

Dlaczego testy responsywności są takie ważne?

Uważamy, że każdy programista aplikacji powinien rozważyć testy responsywności, aby zobaczyć reakcje użytkowników i możliwe obszary do poprawy, zanim aplikacja zostanie udostępniona użytkownikom końcowym.

Oczywiste korzyści, które płyną z testowania użyteczności, to przede wszystkim:

  1. Wyższa ranga w wyszukiwarkach – responsywne witryny zawsze zajmują wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google.
  2. Lepsza jakość – testy responsywności zwiększają ogólną jakość działania dowolnej witryny internetowej na wszystkich dostępnych nośnikach.
  3. Lepsze dopasowanie – testy responsywności pomagają zwiększyć czas, jaki użytkownicy urządzeń mobilnych oraz stacjonarnych poświęcają witrynie internetowej.
  4. Wyższa stopa konwersji – współczynnik konwersji potencjalnych klientów może być o wiele wyższy, jeśli witryna będzie działać poprawnie na wszystkich urządzeniach.
  5. Udoskonalone doświadczenia użytkownika – responsywny projekt strony internetowej zawsze pozwala zwiększyć ruch użytkowników, będących online.
  6. Współczynnik odrzuceń – testy responsywności zapewniają niższy współczynnik odrzuceń.

Usługi, które zapewniamy podczas testowania responsywności?

Nasza biegłość tkwi w umiejętnościach naszych testerów, których głównym zadaniem jest zapewnienie jakości oprogramowania i którzy bardzo często przeprowadzają testy responsywności i kompatybilności, aby pomóc naszym klientom w osiąganiu celów biznesowych.

SilenceOntheWire odpowiada na niesamowite pytanie: jak zapobiegać atakom hakerskim?

Szybko i sprawnie rozwiązuj incydenty bezpieczeństwa w Twojej organizacji.