Korzyści biznesowe

  • Niezawodna architektura. Sercem naszej platformy jest Akka, oprogramowanie oparte na aktorach oraz zapewniające obsługę komunikatów. Dzięki temu nasze aplikacje są odporne na awarie
  • Bardziej opłacalne rozwiązania. Nasza platforma jest oparta na podsystemie aktorów i wykorzystuje asynchroniczne przekazywanie wiadomości. Oznacza to, że o wiele lepiej wykorzystuje dostępne zasoby w porównaniu z innymi systemami pisanymi w językach Java, Scala i PHP. Przeniesienie Waszej firmy na naszą platformę reaktywną pozwoli Wam zredukować koszty o 80%.
  • Niesmowita skalowalność i elastycznośc. Nasze systemy skalują się idealnie i są przeznaczone do wykorzystania na architekturach wielordzeniowych oraz w cloud coumputingu. Z łatwością obsługujemy ruch typu "bursty" i nie wymagamy do niego dodatkowego sprzętu. W przypadku streamów video oraz streamów radiowych spersonalizowane oferty mogą być ważne tylko 10-15 sekund i muszą działać idealnie, nawet kiedy natężenie ruchu wzrasta stukrotnie.
  • Wyższa produktownywność działów IT. Dzięki zastosowaniu modeli aktorów i wielu dostępnych modułach pozwalamy skupiać się programistom na projektowaniu przyjaznych aplikacji, zamiast myśleć w jaki sposób obsłużyć wyjątki lub skonfigurować infrastrukturę. Wyorzystując nasz ekosystem mikrousług programiści platformy e-learningowej skupiają się na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiazań i pisaniu logiki biznesowej, a wszystkie niskopoziomowe zadania są wykonywane na mikro usługach.
  • Szybki czas dostarczania oprogramowania. Oparte na systemie aktorów, w pełni asynchorniczne, podstawy naszej platformy zmniejszają zależności pomiędzy komponentami, co umożliwia zespołom programistów autonomiczną pracę i ciągłe dostarczanie nowych wymagań. W systemach e-commerce zmiany rozprzestrzeniają się 1000 razy szybciej dzięki naszej platformie, co wpływa na każdy aspekt tworzenia i generowania przychodów.
  • Dostęp do danych w czasie rzeczywistym. Gdy Apache Spark jest połączony z Twoimi rozwiązaniami na naszej platformie, możesz tylko wyobrazić sobie jak dane przepływają przez Twoją organizację. W tym przypadku opóźnienia w działaniach w Twojej organizacji są zredukowane z kilku godzin do kilku sekund. Szybko analizując tysiące spraw sądowych oraz porównując je z analogicznymi sprawami sprzed lat, dwa tysiące prawników obsługuje od 200 do 600% klientów więcej, posiadając taką samą ilość radców prawnych w kancelari. To nie było możliwe nigdy wcześniej.
  • Biznes szybszy niż myśl. Stosując konwulencyjne sieci neuronowe oraz najnowsze rozwiązania technologiczne, skróciliśmy czasy reakcji do kilku milisekund. Biuro maklerskie może pracować na zysk swoich klientów, reagując w czasie rzeczywistsym na wszelkie zmiany na giełdach papierów wartościowych.
  • Zmieniamy organizacje i zakłócamy rynki. Przyspieszyliśmy czas i zrobiliśmy w niego prawdziwą wartość. Uwolniliśmy innowacje i pozwalamy zdobywać nowe rynki. Młode firmy, korzystając z naszej platformy świadczenia mikro usług są w stanie uruchomć swoje produkty w zaledwie dwa, trzy miesiące. Nowe typy bankowości i fintechy są w stanie generować spersonalizowane usługi dla swoich klientów, co nigdy wcześniej nie było możliwe.

Czym jest inteligentna platforma reaktywna i dlaczego nasze podejście do budowania aplikacji jest słuszne?

Znacie większość aplikacji. Są toporne, nieprzystosowane do potrzeb rynku oraz co chwilę mają awarie. Zwykle większość start-upów, systemów CRM oraz kilka innych są rozwijane przez organizacje, które nie mają pojęcia w jaki sposób należy projektować aplikacje. Za kilka lat, niezależnie od tego, w jakiej domenie biznesowej znajduje się dany system, odkryją wzorce wytwarzania oprogramowania, do których my też dążyliśmy przez lata. Całkowicie zniszczą obecne systemy i stworzą nowe rozwiązania od podstaw. Rozwiązania, które będą bardziej wytrzymałe, bardziej odporne, bardziej eleastyczne i lepiej dostosowane do aktualnych wymagań.

Większość firm będzie musiało zmienić swoje podejście do projetkowania systemów oraz platform, ponieważ to, na co użytkownicy godzili się jeszcze kilka lat temu, dzisiaj jest zupełnie niedopuszczalne. Kilka lat temu każda duża aplikacja miała kilkadziesiąt serwerów, reagowała na żądania użytkownika w ciągu kilku lub kilkunastu sekund, przechodziła w stan offline, który mógł trwać dziesiątki godzin. Te systemy przetwarzały po kilka gigabajtów informacji.

Obecnie ta sama aplikacja musi działać na tysiącach urządzeń, niezależnie od tego, czy to komputery, czy smartfony lub tablety, być w pełni oparte o chmurę obliczeniową oraz obsługiwać setki procesorów wielordzeniowych. Użytkownicy oczekują od nich 100% działania i milisekundowych czasów reakcji, a dane mierzone są w petabajtach, a nie w gigabajtach.

Dlatego wdrożyliśmy spójne podejście do architektury systemowej i wierzymy, że wszystkie niezbędne aspekty pracy naszych usług muszą być rozpoznawalne indywidualnie. Chcemy usług reagujących na działania użytkownika, odpornych, elastycznych i opartych na komunikatach. Nazwaliśmy te usługi reaktywnym ekosystemem mikrousług i zobaczyliśmy, że jest to dobre.

Jednocześnie uznaliśmy, że reaktywny ekosystem mikrousług musi zostać oparty o elastyczne rozwiązania, które są ze sobą luźno powiązane oraz które są w pełni skalowalne. To wszystko miało sprawiać, że nasz ekosystem mikrousług będzie można szybko rozwijać oraz że będzie on cechował się niskim progiem wejścia i łatwością wprowadzania zmian. Nasze systemy są bardziej tolerancyjne wobec awarii, a kiedy awaria się wydarzy, użytkownik końcowy nie ma prawa jej odczuć. Jednocześnie chcieliśmy, aby reagowały one dynamicznie, zapewniając użytkownikom interaktywną informację zwrotną. Nazwaliśmy to reaktywną platformą świadczenia mikrousług i zobaczyliśmy, że jest to dobre.

Następnie dołączyliśmy do tych rozwiązań sieci neuronowe oraz uczenie maszynowe i pozwoliliśmy im swobodnie ewoluować, ucząc się na danych użytkowników. Dzięki temu każda interakcja z naszymi systemami zapewnia niesamowite doznania podczas realizowania każdego elementu procesów biznesowych. Całość nazwaliśmy inteligentną platformą reaktywną i zobaczyliśmy, że jest to dobre.

Nasza inteligentna platforma reaktywna opiera się na czterech głównych założeniach:Silence dla biznesu

Handel

Daj swoim klientom niesamowite oraz spójne wrażenia - w każdym kanale, za każdym razem.

Marketing

Zrozum potrzeby swoich klientów oraz reaguj na ich zachowanie w czasie rzeczywistym, aby dać im to, czego chcą i kiedy tego chcą.

Dochody

Zapewnij lepszą obsługę płatności dla klientów, znajdź nowe źródła dochodu oraz usprawnij procesy wyceny towarów i usług.

Sprzedaż

Sprzedawaj skutecznie i właściwym ludziom w dowolnym czasie gdziekolwiek się znajdują w danej chwili.

Usługi

Dostarczaj klientom niesamowite usługi w każdym miejscu i zawsze kiedy tego pragną. Oszczędzaj czas i pieniądze.

Silence as a service

Twórz własne dynamiczne aplikacje i oszczędzaj czas dzięki usługom YaaS - najpotężniejszemu i najbardziej zaawansowanemu systemowi mikrousług, wspomaganemu przez sztuczną inteligencję.

i wiele więcej...

Jako jedyni na świecie posiadamy niesamowity system analizy akt spraw. Jedziesz do sądu, wyciągasz akta sprawy, skanujesz je za pomocą aparatu w Twoim smartfonie i już kilka sekund później masz pełny dostęp do analizy akt danej sprawy. Wiesz, jakie paragrafy znajdują się w tekście, co się w nim dzieje, który świadek jest kluczowy oraz w jaki sposób sąd podchodzi do danej sprawy. Skąd wiesz, co oznacza niewielka ilość narkotyków dla sądów w Bydgoszczy, skoro mieszkasz w Katowicach? Pomyśl ile czasu zaoszczędza na tym każdy z prawników w Twojej kancelarii. Nasze algorytmy przetwarzania informacji rozwiązują realne problemy, zamiast dawać Ci sam system CRM, który jest bezużyteczny i tylko tracisz czas na jego obsługę.
Używaj w firmie tych samych technologii, których używa Verizon, Intel, Samsung, Twitter, Wix, LinkedIn, Paypal, Walmart, Samsung, Zalando i tysiące innych firm na całym świecie. Przenieś analizę danych na wyższy poziom i oszczędzaj czas i pieniądze. Wszystkie nasze systemy i usługi zostały zaprojektowane do współpracy ze sobą, co pozwala Ci używać najpotężniejszej na świecie platformy do przetwarzania danych, a dołączanie kolejnych rozwiązań jest dziecinnie proste.

Co musisz wiedzieć o naszej inteligentnej platformie reaktywnej

Wszystkie nasze duże komponenty składają się z mniejszych, które także są w pełni reaktywne. Oznacza to, że zastosowaliśmy reaktywność na każdym poziomie projektowania, co umożliwia nam dowolne składanie poszczególnych mikrousług w jedną spójną całość. Systemy gigantów, takich jak Google, Amazon, Microsoft, czy Facebook, opierają się na tych samych zasadach i pozwalają zaspokajać potrzeby miliardów ludzi dziennie. A więc już teraz możecie zastosować w Waszej firmie pełen potencjał naszej reaktywnej platformy, zamiast odkrywać wszystkie nasze założenia od początku.