Korzyści biznesowe

 • Niezawodna architektura. Sercem naszej platformy jest Akka, oprogramowanie oparte na aktorach oraz zapewniające obsługę komunikatów. Dzięki temu nasze aplikacje są odporne na awarie
 • Bardziej opłacalne rozwiązania. Nasza platforma jest oparta na podsystemie aktorów i wykorzystuje asynchroniczne przekazywanie wiadomości. Oznacza to, że o wiele lepiej wykorzystuje dostępne zasoby w porównaniu z innymi systemami pisanymi w językach Java, Scala i PHP. Przeniesienie Waszej firmy na naszą platformę reaktywną pozwoli Wam zredukować koszty o 80%.
 • Niesmowita skalowalność i elastycznośc. Nasze systemy skalują się idealnie i są przeznaczone do wykorzystania na architekturach wielordzeniowych oraz w cloud coumputingu. Z łatwością obsługujemy ruch typu "bursty" i nie wymagamy do niego dodatkowego sprzętu. W przypadku streamów video oraz streamów radiowych spersonalizowane oferty mogą być ważne tylko 10-15 sekund i muszą działać idealnie, nawet kiedy natężenie ruchu wzrasta stukrotnie.
 • Wyższa produktownywność działów IT. Dzięki zastosowaniu modeli aktorów i wielu dostępnych modułach pozwalamy skupiać się programistom na projektowaniu przyjaznych aplikacji, zamiast myśleć w jaki sposób obsłużyć wyjątki lub skonfigurować infrastrukturę. Wyorzystując nasz ekosystem mikrousług programiści platformy e-learningowej skupiają się na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiazań i pisaniu logiki biznesowej, a wszystkie niskopoziomowe zadania są wykonywane na mikro usługach.
 • Szybki czas dostarczania oprogramowania. Oparte na systemie aktorów, w pełni asynchorniczne, podstawy naszej platformy zmniejszają zależności pomiędzy komponentami, co umożliwia zespołom programistów autonomiczną pracę i ciągłe dostarczanie nowych wymagań. W systemach e-commerce zmiany rozprzestrzeniają się 1000 razy szybciej dzięki naszej platformie, co wpływa na każdy aspekt tworzenia i generowania przychodów.
 • Dostęp do danych w czasie rzeczywistym. Gdy Apache Spark jest połączony z Twoimi rozwiązaniami na naszej platformie, możesz tylko wyobrazić sobie jak dane przepływają przez Twoją organizację. W tym przypadku opóźnienia w działaniach w Twojej organizacji są zredukowane z kilku godzin do kilku sekund. Szybko analizując tysiące spraw sądowych oraz porównując je z analogicznymi sprawami sprzed lat, dwa tysiące prawników obsługuje od 200 do 600% klientów więcej, posiadając taką samą ilość radców prawnych w kancelari. To nie było możliwe nigdy wcześniej.
 • Biznes szybszy niż myśl. Stosując konwulencyjne sieci neuronowe oraz najnowsze rozwiązania technologiczne, skróciliśmy czasy reakcji do kilku milisekund. Biuro maklerskie może pracować na zysk swoich klientów, reagując w czasie rzeczywistsym na wszelkie zmiany na giełdach papierów wartościowych.
 • Zmieniamy organizacje i zakłócamy rynki. Przyspieszyliśmy czas i zrobiliśmy w niego prawdziwą wartość. Uwolniliśmy innowacje i pozwalamy zdobywać nowe rynki. Młode firmy, korzystając z naszej platformy świadczenia mikro usług są w stanie uruchomć swoje produkty w zaledwie dwa, trzy miesiące. Nowe typy bankowości i fintechy są w stanie generować spersonalizowane usługi dla swoich klientów, co nigdy wcześniej nie było możliwe.

Silence dla kancelarii prawnych i korporacji oraz firm przetwarzających duże ilości dokumentów

Zarządzaj w prosty sposób dokumentami i zwiększ efektywność swoich pracowników, dzięki możliwościom naszej reaktywnej platformy obiegu dokumentów.


SilenceOntheWire FastDocuments Platform

FastDocuments Platform to oprogramowanie do zarządzania dokumentami elektronicznymi dla prawników lub innych przedsiębiorstw. FastDocuments Platform to program komputerowy, służący do przechowywania, zarządzania i śledzenia dokumentów elektronicznych oraz budowania dokumentów na podstawie skanów oraz zdjęć.

FastDocuments Platform pozwala firmom zarządzać produkcją, przechowywaniem oraz dystrybucją dokumentów elektronicznych oraz obrazów i skanów. Dzięki wsparciu sztucznej inteligencji, niesamowitej technologii OCR oraz wsparciu wyszukiwania informacji, FastDocuments Platform to oprogramowanie do zarządzania dokumentami elektronicznymi dla prawników lub innych przedsiębiorstw. FastDocuments Platform to program komputerowy, służący do przechowywania, zarządzania i śledzenia dokumentów elektronicznych oraz budowania dokumentów na podstawie skanów oraz zdjęć. zapewnia większą skuteczność i możliwość ponownego wykorzystywania informacji oraz kontrolę przepływu dokumentów w firmie.

FastDocuments Platform to oprogramowanie do zarządzania dokumentami,które integruje wszystkie niezbędne funkcje zarządzania procesami, obiegiem dokumentów oraz niesamowity system wyszukiwania w dokumentach w jednym prostym rozwiązaniu. System zawiera również narzędzia administracyjne które pozwalają na definiowanie ról użytkowników, kontroli dostępu, przydziału użytkownika do danych zadań lub dokumentów,. Posiada także szczegółowe dzienniki aktywności i pozwala zautomatyzować wiele procesów.

Oprogramowanie do zarządzania dokumentami FastDocuments Platform tworzy bardzo cenne repozytorium zasobów korporacyjnych, aby ułatwić tworzenie baz wiedzy i usprawnić podejmowanie kluczowych decyzji, co pozwala na zwiększenie produktywności przedsiębiorstw oaz kancelarii prawnych, tworzenie lepszych i trwalszych relacji z klientami. Dodatkowo przyspiesza cykle sprzedaży oraz czas wejścia produktów na rynek i pozwala podejmować świadome decyzje biznesowe. Znacie większość aplikacji. Są toporne, nieprzystosowane do potrzeb rynku oraz co chwilę mają awarie. Zwykle większość start-upów, systemów CRM oraz kilka innych są rozwijane przez organizacje, które nie mają pojęcia w jaki sposób należy projektować aplikacje. Za kilka lat, niezależnie od tego, w jakiej domenie biznesowej znajduje się dany system, odkryją wzorce wytwarzania oprogramowania, do których my też dążyliśmy przez lata. Całkowicie zniszczą obecne systemy i stworzą nowe rozwiązania od podstaw. Rozwiązania, które będą bardziej wytrzymałe, bardziej odporne, bardziej elastyczne i lepiej dostosowane do aktualnych wymagań.

Dzięki FastDocuments Platform możesz:

 • kontrolować zawartość dokumentów korporacyjnych
 • pobierać informacje z dowolnego źródła
 • współpracować z kolegami nad dokumentami i projektami
 • szybko i sprawnie lokalizować treści oraz selekcjonować źródła informacji

SilenceOntheWire FastRecords Module

FastRecords Module pomaga Twojej organizacji efektywnie i systematycznie kontrolować, tworzyć, przyjmować, utrzymywać, wykorzystywać oraz usuwać zapisy cyfrowe, w tym procesy przechwytywania i przechowywania dowodów cyfrowych oraz informacji o działaniach biznesowych i transakcjach w postaci zapisów.

System monitorowania zadań w oprogramowaniu FastRecords Module kontroluje automatycznie procesy i monitoruje terminy działań, aby szybko informować o terminach osoby odpowiedzialne za ich realizację.

System dyspozycji dokumentów FastRecords Module implementuje szereg procesów, wraz z wdrażaniem decyzji dotyczących przechowywania, niszczenia oraz przekazywania dokumentów do odpowiednich organów.

Plan plików w FastRecords Module to zestaw reguł, które wskazują, jakie powinny być zachowane zasady podczas zarządzania danym dokumentem, jak długo dokument musi być przechowywany, w jaki sposób powinien być usuwany i kto odpowiada za zarządzanie danym dokumentem w organizacji.

SilenceOntheWire FastWorkflow Module

FastWorkflow Module udostępnia silnik przepływu dokumentów, który umożliwia definiowanie i ponowne wykorzystanie logiki biznesowej, pomaga w upraszczaniu procesów biznesowych i zapewnia efektywną koordynację działań pracowników. Łącząc te procesy z systemami zarządzania treścią, FastWorkflow Module umożliwia organizacją szybszą reakcję na nowe lub zmieniające się wymagania biznesowe.

Dzięki modułowi zarządzania dokumentami korporacyjnymi FastWorkflow Module, wszystkie Twoje dokumenty są przechowywane w formie elektronicznej i uporządkowane w sposób, który ma sens dla Twoich przepływów pracy i potrzeb dostępowych. Oczywiście wszystkie dokumenty można błyskawicznie odnaleźć za pomocą inteligentnego globalnego systemu wyszukiwania.

 • twórz skomplikowane przepływy pracy
 • przepływ pracy umożliwia przypisywanie zadań, dokumentów oraz wykonywanie operacji na zadaniach
 • przypisuj zadania do grup lub użytkowników
 • monitoruj zadania, ich statusy oraz proces przepływu pracy
 • konfiguruj powiadomienia

SilenceOntheWire FastTasks Module

Biorąc pod uwagę określone zdarzenie, możesz zastosować określone reguły sprawdzania poprawności i pewne akcje, które można wykonać na dokumentach bez interwencji człowieka. Oto kilka przykładów:

 • przechwytywanie metadanych
 • klasyfikacja dokumentów
 • automatyzacja przepływu zadań
 • zarządzanie podpisem elektronicznym

Główne zalety automatyzacji procesów to:

 • zwiększona produktywność
 • zredukowany czas pracy
 • poprawiona jakość pracy
 • wysoki stopień dokładności
 • zredukowane koszty oraz koszty pracy ludzkiej
 • automatyzacja przepływu dokumentów

SilenceOntheWire FastData Platform

Silence FastData Platform to platforma oparta o szybkie przetwarzanie danych, która została zaprojektowana w celu przyspieszenia procesu tworzenia konserwacji aplikacji przy zachowaniu niesamowitej elastyczności oraz wysokiej niezawodności. Oferuje prostą, ale wszechstronną platformę do opracowywania, wdrażania i konserwacji aplikacji opartych o języki Java i Scala dla przedsiębiorstw.

 • zredukowana złożoność
 • ponowne użycie dokumentów
 • łatwość wdrożeń
 • dynamiczne aktualizacje
 • systemy adaptacyjne
 • wydajność
 • bezpieczeństwo
 • wersjonowanie
 • prostota
 • szybkość

SilenceOntheWire Program partnerski

Program partnerski Silence FastData Platform ma na celu tworzenie obopólnie korzystnych relacji, które pozwalają zwiększać sukces tysięcy firm na świecie oraz możliwości ekosystemu Silence FastData Platform. Partnerzy, wspierani przez SilenceOntheWire posiadają ogromną elastyczność, aby szybko wykorzystywać możliwości Silence FastData Platform na swoim terytorium. Współpracujemy z tymi partnerami, aby zapewnić klientom najlepsze rozwiązania dotyczące zarządzania dokumentami firmowymi.

Przyznajemy, że w SilenceOntheWire to nasi partnerzy zapewniają nam większość naszych globalnych dochodów, a więc nasz program partnerski jest zbudowany w taki sposób, aby pomóc Ci odnieść sukces. Zobowiązujemy się do zapewnienia zasobów niezbędnych do szybkiej realizacji wszystkich inicjatyw, które pomagają nam zdobywać klientów i dodawać nowe strumienie przychodów do istniejącej firmy.

Gdy dany dostawca staje się partnerem, dostaje całkowicie nowy poziom możliwości serwisowych, takich jak szkolenie użytkowników końcowych na temat prawidłowego wykorzystania aplikacji w celu wyciśnięcia maksymalnego potencjału aplikacji, doradztwa, dostosowań, konfiguracji produktów, skanowania dokumentów oraz nowych możliwości.

Poszukujemy entuzjastycznych partnerów, którzy posiadają szeroką wiedzę technologiczną oraz są zaangażowani w proces dostarczania innowacyjnych rozwiązań dla klientów docelowych. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby nasze rozwiązania były rozpoznawalne wśród klientów oraz budziły ich pełne zaufanie.

SilenceOntheWire odpowiada na niesamowite pytanie: jak zapobiegać atakom hakerskim?

Szybko i sprawnie rozwiązuj incydenty bezpieczeństwa w Twojej organizacji.